Оцінка фінансових показників бюджетів 872 ОТГ за І півріччя 2020 року

Дата: 26.08.2020 14:48

Фото без описуВ загальному рейтингу фінансових показників за І півріччя 2020 року Калинівська міська об'єднана територіальна громада посіла шосте місце серед 872 об’єднаних територіальних громад України, які у 2020 році мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, в групі 1 з чисельністю населення понад 15 тис. жителів (110 громад).

Оцінювання та формування рейтингу відбувалось за наступними показниками виконання місцевих бюджетів:

- доходи загального фонду на 1-го мешканця;

- видатки загального фонду на 1-го мешканця;

- видатки на утримання апарату управління у розрахунку на 1-го мешканця;

- рівень дотаційності бюджетів;

- співвідношення видатків на утримання апарату управління із сумою доходів загального фонду;

- питома вага заробітної плати у видатках загального фонду бюджету ОТГ;

- питома вага капітальних видатків у загальному обсязі видатків.

Судячи з таких високих результатів, можна впевнено сказати, що бюджетна політика у першому півріччі 2020 року у нашій громаді була проведена ефективно та на високому рівні.

Матеріали підготовлено за підсумками виконання бюджетів 872 ОТГ за січень-червень 2020 року, на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, даних веб-порталу openbudget.gov.ua експертами Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International.

Більш детальна інформація за посиланнями: