Відзначення кращих військовослужбовців, ветеранів та працівників з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України

Дата: 21.08.2020 15:37

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНапередодні Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України приймали вітання з найголовнішими державними святами нацгвардійці військової частини 3028 Національної гвардії України, ветерани військової служби Збройних Сил України (в/ч А1119), військовослужбовці та працівники Калинівського районного військового комісаріату.

В зв'язку з різким погіршенням ситуації із захворюваністю на COVID-19 та обмеженнями щодо проведення масових заходів відзначення кращих військовослужбовців та працівників відбувалось на території військових частин, а також у приміщенні міської ради з дотриманням карантинних вимог.

За зразкову службу, сумлінне виконання обов'язків, високий професіоналізм, захист територіальної цілісності і державного суверенітету та з нагоди Дня Незалежності України Почесними грамотами Калинівської міської ради, квітами і грошовими винагородами було відзначено 11 військовослужбовців в/ч 3028 Національної гвардії України, 15 ветеранів військової служби ЗСУ – в/ч А1119, 8 військовослужбовців та працівників Калинівського районного військового комісаріату. Сім'ям 9 загиблих нацгвардійців було передано грошові винагороди.

Також за особистий внесок у розв'язання проблем соціального захисту населення та з нагоди 29-ї річниці незалежності України було відзначено заступника начальника відділення – начальника відділу страхових експертиз з охорони праці Олійника А.П.

Міський голова Анатолій Шамалюк подякував військовослужбовцям за вірну та віддану службу, як на території громади, так і на Сході України, за розуміння і стійкість, мужність і героїзм, високі результати виконання бойових і повсякденних завдань та побажав міцного здоров'я, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.