Вінницька область, Хмільницький район

Підготовчі роботи для проведення заміни магістрального водогону першої черги від станції другого підйому

Дата: 19.08.2020 16:54

Працівники КП «Калинівкаводоканал» сьогодні розпочали підготовчі роботи для проведення заміни магістрального водогону першої черги від станції другого підйому протяжністю 1600 м, який знаходиться у вкрай незадовільному стані. В зв’язку з чисельними витоками води, утвореними внаслідок постійних поривів аварійної мережі, бригада здійснює відведення води для копання траншеї та прокладання нової труби, адже старий водогін в зв’язку з довготривалою експлуатацією, фізичною зношеністю та корозією ремонту вже не підлягає.