Зі світлим святом Преображення Господнього!

Дата: 19.08.2020 09:23

Шановна Калинівська громадо!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Преображення Господнього, яке ми ще звикли називати Великим або Яблучним Спасом.

Преображення Господнє є одним із дванадцяти найбільших православних свят, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества. На горі Фавор Спаситель перед апостолами Петром, Яковом та Іоаном преобразився: його обличчя засяяло, як сонце, а одяг став білим, як світло. Цим самим Господь Ісус Христос виявив перед апостолами свою Божественну природу.

Також християнське свято Спаса – це свято земних благодатних плодів та хліба, свято нового урожаю, свято подяки Господу за ласку до нас.

Тож, нехай Боже благословення ніколи не покидає наші родини, нашу рідну Калинівську громаду, нашу неньку-Україну і допомагає нам всім в цей нелегкий для країни рік.

Здоров'я вам міцного, щастя, радості, миру, злагоди та достатку вашим родинам!

Нехай у світле свято Преображення Господнього ваше життя преобразиться на краще, а Господь Бог завжди підтримує вас у всіх добрих справах та починаннях!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.