Виділено кошти на завершення капітального ремонту харчоблоку загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка

Дата: 14.08.2020 15:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа засіданні 64 (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яке відбулось 13 серпня, було прийнято рішення щодо виділення додатково коштів в сумі 383 200 грн на капітальний ремонт харчоблоку загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка, який знаходиться на завершальному етапі.

В ході ремонтних робіт було здійснено перепланування приміщення їдальні. В обідній залі та в підсобних приміщеннях, яких стало більше, повністю оновлено систему внутрішнього електропостачання, а також проведено ремонт систем водовідведення та опалення. Наразі завершено внутрішні оздоблювальні роботи, а саме: монтаж стелі, облицювання керамічною плиткою стін та підлоги. Облаштовано також санітарну кімнату для персоналу. Попереду – встановлення системи вентиляції, монтаж і підключення необхідного для харчоблоку обладнання, зокрема, придбаних двох сучасних електричних плит та духової шафи.

Всі ремонтні роботи та придбання обладнання здійснюються за рахунок коштів бюджету Калинівської міської ОТГ.