Калинівську дитячу музичну школу прийнято до комунальної власності Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 13.08.2020 17:00

Сьогодні на засіданні 64 (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7 скликання було ухвалено рішення про прийняття до комунальної власності Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Калинівської дитячої музичної школи, яке вступає в силу з 1 вересня 2020 року.

Відповідно до прийнятого рішення затверджено акт приймання-передачі Калинівської дитячої музичної школи із спільної комунальної власності територіальних громад Калинівського району у комунальну власність Калинівської міської ради Калинівської міської ОТГ.

Окрім того, змінено місцезнаходження Калинівської дитячої музичної школи на адресу: 22400, Вінницька обл., Калинівський район, місто Калинівка, вулиця В. Нестерчука, будинок 39, адже на даний час заклад зареєстровано за адресою: 22445, Вінницька обл., Калинівський район, село Корделівка, вулиця Київська, будинок 27.

Калинівську дитячу музичну школу буде прийнято до комунальної власності Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за умови відсутності кредиторської заборгованості по захищеним статтям.

Ознайомитись з рішенням 64 (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7 скликання від 13.08.2020 року №142 можна на офіційному сайті Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.