У с. Рівнинне встановили нову автобусну зупинку

Дата: 13.08.2020 11:52

Фото без описуЗ метою створення зручних і безпечних умов для  пасажирів громадського транспорту в с. Рівнинне встановили новий павільон автобусної зупинки. Місцеві мешканці звернулись до міського голови Анатолія Шамалюка щодо ремонту старої автобусної зупинки, яка була встановлена дуже давно та в зв’язку з пошкодженнями не виконувала своїх основних функцій. Так як стара споруда не підлягала реконструкції, було придбано за кошти бюджету Калинівської міської ОТГ новий та сучасний павільон, який встановили обабіч дороги до с. Рівнинне працівники КП «Благоустрій міста Калинівка».

Відтепер очікування пасажирами автобусу на зупинці буде комфортним за будь-якої погоди, адже громадяни, які чекатимуть прибуття  транспорту, матимуть змогу сховатися від вітру, дощу чи снігу.