Вітаємо з Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 09.08.2020 13:00

Фото без описуШановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви обрали одну із найгуманніших та найнеобхідніших у нашому суспільстві професій, адже від вашої щоденної сумлінної праці, професіоналізму, високої відповідальності та вимогливості у роботі залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя регіону, захист навколишнього середовища.

Саме ви, фахівці ветеринарної медицини, охороняєте територію нашої громади від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.

Ви своєю працею, увагою і теплотою допомагаєте «братам нашим меншим», повертаєте їм життя і здоров'я, а власникам - радість спілкування зі своїми улюбленцями.

Тож прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.

Міцного вам здоров’я, щастя, миру, нових професійних досягнень та успіхів у всіх починаннях! Добробуту вашим родинам, добра, злагоди та Божого благословення!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.