Молодь, долучайся!

Дата: 05.08.2020 15:31

З метою залучення молоді до формування та реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні, налагодження конструктивної взаємодії між органами місцевого самврядування та молодіжною громадськістю, активізації її участі у соціальному, культурному, громадському житті Калинівської міської ОТГ та за ініціативи міського голови Анатолія Шамалюка розпочато роботу зі створення молодіжного консультативно-дорадчого органу місцевого рівня - Молодіжної ради при Калинівській міській раді.

Сьогодні відбулось перша нарада за участі Ірини Коцюбівської – заступника директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Миколи Кобисі – радника голови Вінницької ОДА, Миколи Стінянського – головного спеціаліста відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, представників Студентської ради Вінниччини, працівників Калинівської міської ради щодо порядку формування та організації діяльності Молодіжної ради. Першим етапом процесу формування Молодіжної ради при Калинівській міській раді є створення ініціативної групи, яка займатиметься підготовкою та проведенням установчих зборів для формування Молодіжної ради.

Отже, МОЛОДІЖНА РАДА - це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях, до складу якого можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Тобто, Молодіжна рада - це середовище для молодіжної активності у громаді, тому запрошуємо представників активної молоді Калинівської міської ОТГ подавати свої кандидатури до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Молодіжної ради при Калинівській міській раді до 20 серпня 2020 року.

Контактна особа: Валентина Літушко, тел.: (043-33) 2-15-20, 067-7065068.