Переможці конкурсів декоративно-прикладного мистецтва - вихованці КЗ "Будинок дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 04.08.2020 12:35

Фото без описуФото без описуТворчість... Саме вона надихає дітей, робить щасливішими, відкриває нові можливості. Кожна дитина по-своєму талановита. І віднайти в юному створінні родзинку – завдання дорослих. Особливо, коли педагоги одночасно є мамами, які підтримують таланти своїх діток, розвивають художній смак та  конструкторські здібності. Юні обдарування  КЗ «Будинок дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади» відділу освіти Калинівської міської ради – справжні оригінальні мрійники та фантазери. Своїми працьовитими ручками створюють неймовірні  вироби з різноманітних матеріалів.

Чималу кількість перемог здобула активна творча вихованка закладу Анастасія Сапунова, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка, а саме:

•  гран-прі у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Щасливе дитинство»;
  •  лауреат І ступеня в XVІ Міжнародному конкурсі «Сузір'я Святогір'я» за сприяння громадської організації "Зірковий шлях" (Україна) та I&J Company «GOLD EUROPE» (Чехія). Даний конкурс є відбірковим туром до міжнародного конкурсу-фестивалю «GOLD EUROPE» (Чехія) за підтримки Міністерства культури Чехії;
  • ІІ місце в ІV дистанційному Міжнародному online-конкурсі "Симфонія кольорів - Самоцвіти" в номінації декоративно-прикладного мистецтва - мокре валяння, м’яка іграшка, соломоплетіння.

Вихованець будинку дитячої творчості, учень загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка Владислав Мусієнко здобув ІІ місце в ІV Дистанційному Міжнародному online-конкурсі "Симфонія кольорів - Самоцвіти" в номінації декоративно-прикладного мистецтва - випилювання, випалювання та художнє різьблення, а також ІІ місце в обласній виставці-конкурсі "Наш пошук і творчість, тобі, Україно".

Пишаємося нашими обдарованими дітками!