Гідрометеорологічні умови на період з 28 по 31 липня

Дата: 28.07.2020 12:26

Фото без описуЗа даними прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології у період з 28 по 31 липня на території Вінницької області спостерігатимуться наступні гідрометеорологічні умови.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму. Місцями короткочасні дощі, окремі грози, місцями шквали.

28 липня вдень: Мінлива хмарність. Місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний, 5-10 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с. Температура вночі 14-19°, вдень 27-32°.

29-30 липня: Мінлива хмарність. 29 липня без опадів. 30 липня місцями короткочасний дощ, місцями гроза.

Вітер: 29 липня змінних напрямків, 3-8 м/с.

30 липня північно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с.

Температура: 29 липня вночі 16-21°, вдень 29-34°,

30 липня вночі 16-21°, вдень 25-30°.

За попередніми даними:

31 липня: Місцями короткочасний дощ, місцями гроза. Температура вночі 14-19°, вдень 22-27°.

Пожежна обстановка: Згідно з інтегрованим показником природної пожежної небезпеки в Вінницькому, Липовецькому та Гайсинському районах пожежна небезпека буде надзвичайна 5-го класу, в Козятинському, Хмільницькому, Жмеринському районах вона буде середня 3-го класу та висока 4-го класу, в Могилів-Подільському районі висока 4-го класу та надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.

Гідрологічна обстановка: Річки області перебуватимуть у спокійному літньому режимі.