Вінницька область, Калинівський район

З Днем Хрещення Київської Русі-України!

Дата: 28.07.2020 10:48

Сьогодні, 28 липня, ми традиційно відзначаємо світле свято – День Хрещення Київської Русі-України, віддаючи водночас шану святому рівноапостольному князю Володимиру, який 1032 роки тому об’єднав східних слов’ян спільною вірою та єдиними духовними цінностями.

Ця визначна подія стала поштовхом до зміцнення Київської Русі, визначила її місце серед християнських держав та заклала історичний напрямок розвитку української державності.

Для нас, українців, День Хрещення Київської Русі-України символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації та держави. Це – символ неподільності українського народу і його єдності навколо ідеї сильної держави і віри, символ соборності усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва, єдності нашого державного і духовного начала.

Нехай же це світле свято послужить відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!