Вінницька область, Хмільницький район

Проєкти ремонту водогонів у м.Калинівка, подані для включення до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020-2023 роки

Дата: 24.07.2020 15:48

З метою модернізації та розвитку системи водопостачання для забезпечення населення громади доступом до якісної питної води Калинівська міська рада вживає відповідних заходів, які спрямовані на залучення додаткових коштів для проведення заміни або ремонту мереж водопостачання в зв’язку з їх зношеністю та аварійністю.

Зокрема, для включення до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020-2023 роки Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області було подано наступні проєкти:

- ремонт водогону з насосної станції ІІ-го підйому до автодороги Т-02-19 «Стара Гута – Калинівка – Турбів» (довжина водогону – 3020 м);

- ремонт водогону від перехрестя вулиць Незалежності – В. Нестерчука до перехрестя вулиць Незалежності – Машинобудівників (довжина водогону – 1700 м);

- ремонт водогону від перехрестя вулиць Чкалова – В. Нестерчука до вул. В. Нестерчука (довжина водогону – 800 м).

Сподіваємось, що включення даних проєктів до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020-2023 роки дасть можливість отримати додаткове фінансування та здійснити заплановані ремонтні роботи.