У міському ЦНАПі - адміністративні послуги соціального характеру

Дата: 21.07.2020 09:15

Фото без описуПередача функцій з прийняття заяв і документів для призначення соціальної підтримки є одним із пріоритетних напрямків удосконалення системи соціального захисту населення, тому між Калинівською міською радою і управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (УПСЗН) укладено договір про співпрацю щодо приймання документів для отримання послуг і внесення відомостей у Програмний комплекс Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» та передача документів в електронному вигляді до УПСЗН для подальшого опрацювання.

Як зазначає начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради Олена Низькоклон, відтепер мешканці Калинівської міської ОТГ можуть отримати у нас саме ті послуги соціального характеру, які є найбільш затребуваними серед населення, зокрема:

- надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

- надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу;

- надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим;

- надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- надання державної допомоги при народженні дитини;

- надання державної допомоги при усиновленні дитини;

- надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю;

- надання державної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

- надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним;

- призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсію страхового стажу.

Для оформлення необхідних вам документів звертайтесь у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради за  адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.19.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером: (043-33) 2-21-99, або звертайтесь на електронну пошту: kalinovkacnap0510@ukr.net

Чекаємо на вас!