Запровадження у міському ЦНАПі нової комплексної послуги «єМалятко»

Дата: 20.07.2020 08:43

Фото без описуВідділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП) готується до запровадження нової комплексної послуги «єМалятко».

Між Калинівською міською радою та Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Хмельницький) укладено договір про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, що дасть змогу батькам отримати комплексну послугу «єМалятко» за однією заявою:

- державна реєстрація народженої дитини;
- реєстрація місця проживання дитини;
- призначення допомоги при народженні дитини;
- реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;
- видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов);
- реєстрація в демографічному реєстрі;
- визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі);
- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
- визначення належності дитини до громадянства України.

Двоє фахівців міського ЦНАПу успішно пройшли тестування щодо надання комплексної послуги «єМалятко», і найближчим часом даний сервіс стане доступним для батьків новонароджених, що дозволить родинам уникнути бюрократії, швидко отримати необхідні послуги та вкотре переконатись, що ЦНАП завжди поруч за різних життєвих подій.