Друге місце у чемпіонаті Вінницької області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2019/2020 років (вища ліга)

Дата: 03.07.2020 19:03

Фото без описуФото без описуФото без описуКоманда з футболу юнаків 2005 р.н. Калинівської ДЮСШ «Авангард» посіла друге місце у чемпіонаті Вінницької області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2019/2020 років (вища ліга). Сьогодні на міському стадіоні наших юних футболістів із спортивним успіхом вітали виконавчий директор Вінницької обласної асоціації з футболу Михайло Прозоровський, заступник голови Вінницької обласної дитячої спортивно-юнацької футбольної ліги Олександр Сидорук, заступник міського голови Олександр Щьов, директор ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук, тренери відділення футболу Валерій Катальчук та Геннадій Марчук.

В чемпіонаті області з футболу сезону 2018/2019 років команда ДЮСШ «Авангард» також зайняла третє призове місце. А в чемпіонаті Калинівського району з футболу серед дітей 2005 р.н., в якому брали участь 8 команд, наші футболісти стали чемпіонами району.

Вітаємо наших юних спорстменів і зичимо нових перемог!