Надання послуг громадянам відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП)

Дата: 03.07.2020 12:36

Фото без описуПопри карантинні обмеження, які тривають і досі, відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП) було надано громадянам від початку року 2 784 адміністративних послуги. Загальна сума коштів за надання послуг, що надійшла до бюджету Калинівської міської ОТГ, становить 438 047 грн. Це, зокрема:

- 699 послуг з оформлення та видачі або обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України (ID-картки) -  289 079 грн;

- 1 229 послуг з реєстрації нерухомості -  133 200 грн;

- 636 послуг з реєстрації (зняття) місця проживання – 5 929 грн;

- 74 послуги у сфері земельних відносин – 7 777 грн;

- 18 послуг з реєстрації транспортних засобів та 63 послуги із заміни посвідчення водія – 1 087 грн;

- 65 послуг «Соціальна громада» - 975 грн.

Крім того, надано 790 довідок реєстрації (зняття) місця проживання, складено 117 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги/соціальних виплат.

Для оформлення необхідних вам документів звертайтесь у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.19.

Телефон для довідок: (043-33) 2-21-99.

Увага, послуги в частині посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів надаються за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.18.

Телефон для довідок: (043-33) 2-21-99.

Чекаємо на вас!