Вітання працівників Калинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області з професійним святом

Дата: 03.07.2020 11:54

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНапередодні Дня Національної поліції України, п’ята річниця створення якої відзначається 4 липня, приймали вітання працівники Калинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

За дорученням міського голови Анатолія Шамалюка Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди професійного свята було відзначено 10 кращих працівників відділу поліції.

Вітаємо усіх, хто працює у цій відповідальній сфері, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Успіхів вам у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, високих професійних досягнень та щирої громадської поваги за вашу службу на благо українського народу та нашої громади.