У міському ЦНАПі – нові адміністративні послуги

Дата: 01.07.2020 12:53

Фото без описуФото без описуВідтепер, у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради мешканці Калинівської міської ОТГ можуть отримати послуги в частині посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, а саме:

- обмін посвідчення водія (без складання іспитів);

- видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

- державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по-батькові, місця проживання фізичних осіб;

- перереєстрація транспортного засобу в зв’язку з установленням газобалонного обладнання (без огляду експерта).

Звертайтесь у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради (ЦНАП), який знаходиться за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.18.

Розклад роботи:

Вівторок, середа, четвер: з 08:00 год. до 18:00 год.

П'ятниця: з 08:00 год. до 16:00 год.

Субота: з 08:00 год. до 14:00 год.

Неділя, понеділок: вихідний.

Без перерви на обід.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером: (043-33) 2-14-24, або звертайтесь на електронну пошту: kalinovkacnap0510@ukr.net

Чекаємо на вас!