Вінницька область, Калинівський район

Розпочато капітальний ремонт покрівлі будівлі ДНЗ №7 м. Калинівка

Дата: 30.06.2020 16:15

Продовжуємо реалізовувати плани з термомодернізації закладів освіти нашої громади. Важливим завданням є забезпечення комфортного для дітей мікроклімату у приміщеннях та підвищення енергоефективності будівель, адже будувалися вони за стандартами далекими від сучасних.

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №7 м. Калинівки – черговий заклад, який утеплюється комплексно. Утеплення фасаду було здійснено ще раніше, а днями розпочато капітальний ремонт покрівлі будівлі. Здійснюється демонтаж верхнього шару існуючого деформованого покриття. Проєктом передбачено монтаж мембранної покрівлі з ПВХ, ремонт вентиляційних каналів, утеплення покрівлі мінеральною ватою, влаштування пароізоляції, протиконденсаційних та вентиляційних систем, антикригової системи та блискавкозахисту.

Слід зауважити, що ПВХ мембрана відповідає всім сучасним критеріям надійності, довговічності, екологічності та є оптимальним покрівельним матеріалом для будівлі дитячого садка, що забезпечить повну гідроізоляцію покриття, яке буде служити не одне десятиліття.