Вінницька область, Калинівський район

У м. Калинівка сьогодні відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Дата: 30.06.2020 15:02

Сьогодні, 30 червня, на пунктах тестування загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 1 м. Калинівка та Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2-гімназії відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.
На цих пунктах проходили тестування випускники закладів загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ, Новогребельської, Іванівської, Павлівської об’єднаних громад, Калинівського району, Калинівського технологічного коледжу та Гущинецького ВПУ.
Всього на пунктах тестування в Калинівці мали проходити ЗНО 474 учасники, проте з’явилися на пункти 355 осіб. У Калинівській міській ОТГ із 122 випускників один виявив бажання не проходити ЗНО.
Учасники мали можливість обробити руки антисептиком, медичні працівники всім виміряли температуру безконтактними термометрами та, кому потрібно, видали маску. На території шкіл зроблено розмітку, тому всі були розміщені на безпечній відстані один від одного. Задля уникнення скупчення людей, всіх учасників ЗНО було повідомлено про прибуття до пунктів тестування у вказаний час.