Золоті та срібні медалісти Калинівської міської ОТГ

Дата: 26.06.2020 13:51

Фото без описуНаближається до завершення 2019-2020 навчальний рік.

Здобувачі освіти, які претендували на нагородження Золотою або Срібною медалями та звільнені від державної підсумкової атестації Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», мають право на отримання таких медалей без проходження ДПА.

У Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді цього року 28 медалістів, з них 21 буде нагороджений Золотою медаллю, 7 – Срібною.

Загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 1 м. Калинівка у своєму арсеналі має 9 медалістів, Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія – 12,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка – 7.