Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке випускники шкіл Калинівської міської ОТГ складатимуть у м.Козятин

Дата: 25.06.2020 09:13

Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке випускники закладів загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ будуть проходити на пунктах тестування у м. Козятин.

Всього на тестування з математики зареєструвалося 82 здобувача повної загальної середньої освіти.

Відділом освіти Калинівської міської ради організовано підвезення всіх випускників шкіл нашої громади до пунктів тестування на всі предмети.

Працівниками КП «Благоустрій міста Калинівка» заздалегідь було проведено санітарну обробку салонів автобусів, якими діти будуть підвозитися до пунктів тестування.

Перед посадкою в автобус учасникам ЗНО проведено температурний скринінг безконтактними термометрами та інструктажі з безпеки життєдіяльності. Всі автобуси забезпечені дезінфікуючими засобами, а також інформаційними матеріалами щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 та про необхідність використання засобів індивідуального захисту протягом усієї поїздки в автобусі. Водії забезпечені засобами індивідуального захисту.

Тож бажаємо всім випускникам шкіл Калинівської міської ОТГ успіхів у складанні ЗНО з математики та високих балів!