Дитячі іграшки, поміщені у режим відмови на користь держави, передані дітям пільгових категорій Калинівської міської ОТГ

Дата: 23.06.2020 15:38

Фото без описуДо Калинівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надійшли товари (дитячі іграшки), поміщені у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби, для передачі їх дітям пільгових категорій дошкільного та молодшого шкільного віку (до 10 років включно) – мешканцям Калинівської міської ОТГ та Калинівського району.

22 червня представник Калинівської міської ради, спеціаліст Центру та фахівець із соціальної роботи, що обслуговує Калинівську міську ОТГ, доставили за місцем проживання та передали розвиваючі іграшки та ігри, згідно їх вікової характеристики, 6 дітям з 5 сімей (дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб), які проживають на території Калинівської міської ОТГ.