З Днем медичного працівника!

Дата: 21.06.2020 08:30

Фото без описуШановні медичні працівники та ветерани галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу відповідальну та благородну працю, за безмежне милосердя, чуйність і терпіння, за врятовані вами життя та повернуте людям здоров’я, за вашу відданість обраній раз і назавжди професії, яка заслуговує найвищої похвали, захоплення і поваги.

Сьогодні вам нелегко працюється в умовах реформування галузі медицини та пандемії COVID-19. Найважчий тягар впав саме на ваші плечі, адже ставши у двобій з досі невідомою та дуже небезпечною хворобою, ви, ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, вкотре довели свою майстерність, фаховість, високий професіоналізм, вміння працювати та гуртуватись в екстремальних ситуаціях.

Впевнений, що тільки люди з високими моральними цінностями та стійким духом змогли обрати професію медика та не зрадити їй під час складних випробувань, бо попри всі негаразди, ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок, щоденно засвідчуючи, що здоров’я мешканців нашої громади у надійних руках.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра, миру, злагоди, благополуччя та всіляких гараздів! Нехай здійснюються ваші мрії і задуми, життя завжди наповнюється радістю та позитивом, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками! Хай доля буде щедрою до кожного з вас, і суспільство завжди цінує вашу працю.

Дякуємо вам за все, наші добрі ангели в білих халатах!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.