Вінницька область, Хмільницький район

14-річні громадяни України можуть отримувати свій перший паспорт та ідентифікаційний код одночасно

Дата: 18.06.2020 14:25

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради вже доступна комплексна послуга ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та ідентифікаційного номера платника податків.

Відтепер, мешканці населених пунктів Калинівської міської ОТГ та тих територіальних громад, які заключили з ЦНАПом Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, при досягненні ними 14-річного віку можуть безкоштовно отримати паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм - ID-картку з номером платника податків в одному місці протягом 20 робочих днів.

Впровадження даної послуги дозволяє зменшити кількість візитів до державних органів та з користю використати заощаджений час у своє задоволення.

Основними умовами отримання послуги є:

- вік заявника 14-18 років;

- зареєстроване місце проживання;

- відсутність реєстрації в Державному реєстрі платників податків.

Для отримання послуги необхідно мати із собою:

- свідоцтво про народження;

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- документи, що посвідчують особу одного з батьків.

Чекаємо на вас у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, буд.19.

Телефон для довідок: (043-33) 2-21-99.