Вінницька область, Хмільницький район

До уваги пацієнтів, які підписали декларацію з сімейним лікарем Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги!

Дата: 16.06.2020 15:32

В зв’язку з впровадженням другого етапу реформи охорони здоров’я прийом пацієнтів у поліклінічні відділення вторинного та третинного рівня відбувається у більшості закладів виключно за електронним направленням. Електронне направлення за пріоритетними напрямками (мамографія, фіброколоноскопія, езофагогастродуоденоскопія тощо) дає підставу пацієнту отримати дану послугу безкоштовно (за кошти НСЗУ) у тих закладах, які заключили договір з НСЗУ за відповідними пакетами надання високоспеціалізованої допомоги.

Зокрема, «Подільський регіональний центр онкології ВОР» у разі потреби за електронним направленням сімейного лікаря безкоштовно виконує цистоскопію, мамографію, гістероскопію, фібробронхоскопію, езофагогастродуоденоскопію, фіброколоноскопію.

«Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни ВОР» виконує гістероскопію, езофагогастродуоденоскопію, фіброколоноскопію, цистоскопію.

Міський лікувально-діагностичний центр м. Вінниці, що знаходиться по вул. Київська, виконує мамографію, фіброколоноскопію, фіброгастродуоденоскопію.

Наголошуємо, що клініку, у якій Ви, як пацієнт, хочете пройти призначене сімейним лікарем обстеження, та на яке у Вас є електронне направлення, Ви можете обирати самостійно. Також отримати консультацію «вузького» фахівця за електронним направленням сімейного лікаря можна у будь-якому медичному закладі держави Україна, який заключив договір з НСЗУ згідно даного пакета надання медичної допомоги.

Звертаємо Вашу увагу, що у більшості обласних закладів надання медичної допомоги організовано та функціонує ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ПРИЙОМ.

Ви можете записатись самостійно он-лайн на сайті обраного Вами закладу, або за допомогою Вашого сімейного лікаря за відповідними телефонами.

Ось деякі з них:

ВОКЛ ім. Пирогова - /0432/ 53-13-83, 67-13-61.

КНП «ВОСК ДРЗН» (диспансер радіаційного захисту) - /0432/ 67-32-89.

«ВОКВЕЦ» (ендокринологічний центр) - /0432/ 61-17-43.

«ПРЦО ВОР» (онкоцентр) - /0432/ 46-16-27, /0432/ 32-89-00.

Нагадуємо, що записатись  на прийом до сімейного лікаря Калинівського міського центру ПМСД можна за телефонами: 2-16-86,  067 4359303.

Адміністрація Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.