Вінницька область, Хмільницький район

Благоустрій на прилеглій території Дружелюбівського сільського будинку культури

Дата: 15.06.2020 11:50

В зв’язку із скасуванням всіх культурно-масових заходів та обмеженням відвідування Дружелюбівського сільського будинку культури та сільської бібліотеки мешканцями громади, працівники закладів, а саме: директор – Віра Майструк та бібліотекар – Галина Глуханюк активно впорядковують прилеглу територію, зокрема, скошують траву, підтримують в належному стані квітники, щоденно здійснюють прибирання після проведених будівельниками ремонтних робіт, адже в будинку культури триває капітальний ремонт внутрішніх приміщень.
Сподіваємось, що зовсім скоро, після завершення карантину, мешканці с. Дружелюбівка зможуть відвідати бібліотеку, художні гуртки, творчі любительські об’єднання та взяти участь у різноманітних заходах і святах, які завжди професійно організовують для них працівники будинку культури та бібліотеки.