Вінницька область, Хмільницький район

Увага, заходи по знешкодженню залишків вибухових предметів!

Дата: 09.06.2020 16:32

В зв’язку з продовженням виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на території військової частини А1119, починаючи з 10 червня, щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 12:00 год. до 15:00 год. на території військової частини будуть проводитись заходи по знешкодженню залишків вибухових предметів, які внаслідок надзвичайної ситуації не підлягають транспортуванню.

Почувши незначні вибухи у вказаний період часу, населенню не варто турбуватись, адже знешкодження залишків вибухових предметів  проводитиметься фахівцями інженерної та мінно-вибухової справи та буде абсолютно безпечним для навколишніх населених пунктів.

Командування військової частини А1119 просить мешканців міста та району з розумінням поставитись до необхідності проведення вищезазначених заходів та зберігати спокій.

Джерело: Калинівська райдержадміністрація.