Із Святом Пресвятої Трійці!

Дата: 07.06.2020 17:07

Фото без описуШановні мешканці Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зеленими святами.

Це світле свято єдності і християнської любові пов’язане з початком історії церкви, коли Дух Святий зійшов на апостолів і благословив їх нести в світ силу Христової віри та істини. У цей день Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Різні народні обряди супроводжують свято Трійці, увінчуючи його зеленими барвами, що символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Нехай же разом із запашним свіжим зіллям у ваші родини прийде мир, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи, наповнить ваші серця всепрощенням та любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут.

Здоров’я вам на довгії літа, миру, добра, злагоди і Божого захисту, а нашій громаді – єдності, розвитку, процвітання та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

міський голова  Анатолій Шамалюк.