Впорядкування територій міських кладовищ продовжується

Дата: 05.06.2020 16:29

Фото без описуКоли у Всесвітній день охорони навколишнього середовища лунають заклики до світової спільноти звернути увагу на проблеми довкілля та зробити певні кроки для покращення його стану, комунальні служби Калинівки щоденно здійснюють ряд заходів, аби зробити довкілля чистішим, а наше місто кращим.
Сьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» ліквідовували чисельні несанкціоновані сміттєзвалища на центральному кладовищі та на кладовищі Варшиці. Загалом зібрано та вивезено 19 причепів сміття, серед якого рослинні відходи (гілля, трава, хмиз), будівельне сміття (бетон, надгробки), вінки, штучні квіти, пляшки пластикові та багато іншого, що недобросовісні мешканці громади викидають або вивозять, перетворюючи прилеглі до місць поховань території у сміттєві полігони, навіть не усвідомлюючи, що стихійні сміттєзвалища - це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Також комунальники поскошували траву на територіях обох кладовищ.

В зв’язку з перенесенням поминальних днів на Троїцьку батьківську поминальну суботу - 6 червня та неділю 7 червня, нагадуємо, що перебування на території кладовищ дозволено лише з дотриманням заходів особистої безпеки, соціального дистанціювання та недопущення скупчення людей.

Обов’язковою є наявність засобів індивідуального захисту - захисних масок.
Не вживайте на території кладовищ їжу та алкогольні напої.
Якщо ви відчули нездужання, залишайтеся вдома до одужання, навіть якщо у вас слабовиражені симптоми захворювання.

Персональну відповідальність за дотриманням всіх протиепідемічних заходів у храмах та на територіях цвинтарів нестимуть керівники релігійних громад.
Відвідуючи місця поховань близьких вам людей, будьте відповідальними та не ігноруйте правил карантину, адже це єдиний спосіб зберегти власне здоров’я та здоров’я ваших рідних.