Вінницька область, Хмільницький район

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Дата: 05.06.2020 11:33

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу, ми шкодимо насамперед самим собі та своїм нащадкам. Тому зробімо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки в транспорті, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі, вулиці. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Ми всі – діти однієї планети. І треба кожному жити так, щоб ця планета була чистою та прекрасною. Чистота навколишнього середовища – справа не тільки органів влади та комунальних підприємств, це й відповідальність кожного з нас. Саме від нас залежить, яким повітрям ми дихаємо, яку воду п'ємо, по яких вулицях ходимо, у яких лісах та паркових зонах відпочиваємо, що нас оточує щодня, що бачать наші діти та на яких прикладах вони виховуються і навчаються.

Давайте разом робити все можливе, аби зберігати та покращувати наше навколишнє середовище та бачити світ у всій його красі і досконалості.

Будьмо милосердними до природи, адже її помсту вже відчуває кожен з нас!