26 річниця від Дня створення військової частини 3028 Західного територіального об'єднання Національної гвардії України

Дата: 01.06.2020 15:07

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні військова частина 3028 Західного територіального об'єднання Національної гвардії України - 8-й полк оперативного призначення імені Івана Богуна святкує 26 річницю з дня створення.

Вітаючи особовий склад, заступник міського голови Олександр Щьов подякував нацгвардійцям за вірну та віддану службу, як на території громади, так і на Сході України, за розуміння і стійкість, мужність і героїзм, високі результати виконання бойових та повсякденних завдань, за забезпечення охорони громадського правопорядку у Калинівській міській ОТГ, зокрема під час проведення обмежувально-карантинних заходів.

Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами з нагоди 26-ї річниці від Дня створення військової частини 3028 Західного територіального об'єднання Національної гвардії України було відзначено 8 військовослужбовців, сім'ям 9 загиблих нацгвардійців передано грошові винагороди.

Від імені Калинівської міської об'єднаної територіальної громади бажаємо вам, шановні військовослужбовці, міцного здоров'я, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави і українського народу!