Вінницька область, Калинівський район

Прийняття до комунальної власності Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади КП «Калинівкаводоканал» Калинівської районної ради

Дата: 29.05.2020 19:56

Вчора, на засіданні 60 сесії Калинівської міської ради 7 скликання депутати ухвалили рішення про прийняття до комунальної власності Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади КП «Калинівкаводоканал» Калинівської районної ради.

Відповідно до даного рішення затверджено акт приймання-передачі комунального підприємства «Калинівкаводоканал» Калинівської районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад Калинівського району у комунальну власність Калинівської міської ради Калинівської міської ОТГ, який попередньо було обговорено на засіданні виконавчого комітету Калинівської міської ради, що відбулось 27 травня.

Найменування комунального підприємства «Калинівкаводоканал» Калинівської районної ради буде змінено на комунальне підприємство «Калинівкаводоканал» Калинівської міської ради із зміною місцезнаходження КП «Калинівкаводоканал» на адресу: 22400, Вінницька обл., Калинівський район, місто Калинівка, вулиця Незалежності, 65 г.

На даний час комунальне підприємство зареєстроване за адресою: 22436, Вінницька область, Калинівський район, село Павлівка, вулиця Коцюбинського, 66.

Прийняте рішення 60 сесії Калинівської міської ради 7 скликання буде оприлюднене у встановлені строки на офіційному сайті Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.