Послаблення обмежень з 25 травня в Державній міграційній службі України

Дата: 25.05.2020 16:50

Фото без описуЗ 25 травня, відповідно до рішення Уряду, Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

Зокрема:

- переважна більшість територіальних підрозділів ДМС працюватимуть за звичайним графіком роботи (крім підрозділів м.Києва та Київської області, підрозіділів у Волинській, Закарпатській, Рівненській та Чернівецькій областях);

- знято обмеження щодо порядку надання адміністративних послуг – громадяни України, іноземці та особи без громадянства зможуть отримати будь-яку послугу, що надається ДМС (окрім зазначених областей);

- відновлюється робота сервісу «Електронна черга» (окрім зазначених областей).

В той же час, Міграційна служба просить під час відвідування підрозділів дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

- користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;

- не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше однієї людини на 10 кв. метрів);

- уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов'язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров'я!