Вінницька область, Хмільницький район

Активна підготовка до виходу з карантину в закладах дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 20.05.2020 11:13

На даний час в закладах дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади іде активна підготовка до виходу з карантину.

Проводиться прибирання із засобами дезінфекції групових кімнат та приміщень закладів. Здійснюється прання та прасування білизни, сушка матраців та подушок. Проводиться прибирання і підготовка ігрових, спортивних та освітніх осередків. Впорядковуються прилеглі до закладів території, зокрема, приводяться в належний стан квітники, які радують око і малечі і дорослих. Здійснюється фарбування ігрового та спортивного обладнання дитячих садочків, а також заготівля дров на зиму.

Триває і дистанційна робота з колективами закладів та батьками вихованців  щодо організації роботи з дітьми та їхнього дозвілля.

Усі працівники закладів дошкільної освіти з нетерпінням чекають на своїх допитливих і непосидючих вихованців, на їх дзвінкий сміх.