Вінницька область, Хмільницький район

Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка

Дата: 19.05.2020 11:42

На території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка триває будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту.

По периметру майданчика встановлено високу металеву огорожу, завершено монтаж штучного (трав’яного) покриття. Попереду – нанесення розмітки, встановлення воріт, а також роботи з благоустрою на прилеглій території. Всі роботи здійснюються за кошти бюджету Калинівської міської ОТГ.

Незабаром школярі зможуть займатись футболом та іншими видами спорту, відвідувати уроки фізичної культури на сучасному і комфортному спортивному майданчику, підвищуючи рівень фізичної підготовки та досягаючи вагомих результатів у спорті.