Доступ громадян до місць поховань на кладовищі в районі ремзаводу обмежено!

Дата: 18.05.2020 14:04

Фото без описуВ умовах поширення епідемії СОVID-19 та дії обмежувальних заходів, запроваджених на рівні всієї країни відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на період карантину заборонено одночасне зібрання великої кількості осіб.

В зв’язку з перенесенням поминальних днів на 6 червня та з метою уникнення скупчення людей, доступ громадян до кладовища в районі ремзаводу обмежено.

Просимо всіх свідомо та з розумінням поставитись до карантинних обмежень щодо відвідування місць поховань ваших близьких та рідних.

Бережіть себе та дотримуйтесь всіх необхідних заходів безпеки!