Вінницька область, Калинівський район

Дата: 12.05.2020 12:07

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 травня 2020 року №512-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області», у Вінницькій області передбачено 63 спроможні (об’єднані) територіальні громади, до переліку яких входять Калинівська ОТГ та Іванівська ОТГ.

Згідно з планом до складу Калинівської ОТГ входитимуть наступні територіальні громади: Калинівська, Бережанська, Голубівська, Глинська, Дружелюбівська, Дружненська, Заливанщинська, Корделівська, Котюжинецька, Лемешівська, Люлинецька, Мирненська, Мізяківська, Нападівська, Новогребельська, Павлівська, Писарівська, Радівська, Сальницька, Уладівська, Хомутинецька, Черепашинецька, Чернятинська.

Іванівська ОТГ складатиметься з Іванівської, Байківської, Гущинецької, Жигалівської, Пиківської та Уладівської (Літинський район) територіальних громад.

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-perspektivnogo-a512r