Послаблення карантинних обмежень з 11 травня 2020 року

Дата: 12.05.2020 09:50

Фото без описуКалинівська міська рада повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 року №343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», в якій йдеться про послаблення карантинних обмежень, з 11 травня 2020 року відновлено роботу частини закладів та певних видів діяльності. Зокрема, дозволено:

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

-  відвідування дитячих та спортивних майданчиків на вулиці;

- роботу літніх майданчиків просто неба закладів громадського харчування;

- торгівлю непродовольчими товарами в магазинах (зокрема тих, що розташовані в    торговельно – розважальних центрах);

-  здійснення кіно та відеознімання, репетицій в художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб без глядачів);

- діяльність закладів громадського харчування на винос (за умови, що об’єкт є оператором ринку харчових продуктів);

- реалізацію кавових напоїв та чаю в торговельних закладах (за умови виносу, в одноразових стаканчиках закритих кришкою);

-  роботу стоматологічних кабінетів;

- роботу салонів краси та перукарень;

-  роботу закладів побутового обслуговування;

- діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів;

- діяльність підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації.

Робота відповідних закладів дозволяється винятково за умов дотримання наступних вимог: соціального дистанціювання, маскового режиму, регулярної дезінфекції, дотримання протиепідемічних заходів.