Вітаємо з Днем матері!

Дата: 10.05.2020 11:06

Фото без описуШановні жінки, дорогі матері!

Традиційно в кожну другу неділю травня ми відзначаємо День матері – свято берегині роду людського і родинного затишку.

Для кожного з нас немає в світі дорожчої і ріднішої людини, ніж мати, яка дала життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до України. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, переживати найскрутніші часи, досягати успіху та здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира дяка вам, дорогі наші матері, за недоспані ночі, хвилювання та молитви, які допомагають нам в житті, за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких. Не стане слів, щоб подякувати за вашу материнську любов, що є для нас життєвим оберегом, за тепло вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти, за підтримку та турботу, за щоденну кропітку працю.

Міцного вам здоров’я, добра, любові, радості, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях! Нехай тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, завжди зігріває ваші родини, а добро, що ви невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

З Днем матері, берегині української нації!

З повагою,

міський голова   Анатолій Шамалюк.