Вінницька область, Хмільницький район

Вітання ветеранів Другої світової війни

Дата: 09.05.2020 10:55

Щороку Калинівська міська рада вітає ветеранів Другої світової війни -  мешканців нашої громади з нагоди Дня перемоги над нацизмом. В зв’язку із карантином та утриманням від проведення масових заходів цьогоріч ветеранів вітали вдома аби не ставити під загрозу їх здоров’я.

Щиро дякуючи за героїчний подвиг в ім’я миру, за мужність та звитягу, за силу і віру, міський голова Анатолій Шамалюк та заступник міського голови Олександр Щьов вручили Шпотаківському Василю Григоровичу, Приходьку Івану Трохимовичу, Всеволодовій Надії Сазонівні, Телюку Борису Володимировичу, Явній Марії Трохимівні, Лугіну Миколі Васильовичу подяки Калинівської міської ради, квіти та грошові винагороди.

З Днем перемоги вас, дорогі наші ветерани!

Мирного вам неба, міцного здоров’я, добра, радості, злагоди, благополуччя та родинного затишку. Нехай ваш подвиг та життєвий досвід завжди слугують молодому поколінню та сучасним українським воїнам, і будуть для них прикладом мужності, незламності, стійкості, відданості та безмежної любові до рідної землі.