Менеджерів та управителів житла навчатимуть у онлайн-бізнес-школі

Дата: 05.05.2020 09:58

Фото без описуРозпочалася реєстрація на безкоштовний онлайн-курс для менеджерів та управителів житла. Проєкт “Бізнес-школа Управбуда онлайн” розроблений спеціально для розвитку менеджерів та управителів багатоквартирних будинків з ОСББ у містах України. Він спрямований на розвиток бізнес-мислення і системного погляду на управління багатоквартирними будинками.

Школа допоможе менеджерам та управителям багатоквартирних будинків

• розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію), розвинути стратегічне мислення;
  • створити план розвитку бізнесу через налагодження процесного управління та стандартів роботи;
  • дасть маркетингові інструменти для розвитку.

Комплексне навчання розраховане на голів та членів правління кількох ОСББ, голів Асоціацій ОСББ, ФОП-ів та управляючі компанії, що надають послуги в сфері управління багатоквартирними будинками.

Навчання складається з 50 онлайн-уроків, що охоплює 6 ключових тем (блоків), а саме:

• Стратегія бізнесу.
  • Маркетинг і маркетингова стратегія.
  • Структура ресурсів бізнесу.
  • Проєктно-процесна структура бізнесу.
  • Техніко-економічне обгрунтування проєкту.
  • Управління персоналом і корпоративна культура.

Також можливе проведення офлайн-модулів.

Навчання проводиться виключно на основі кейсів учасників програми та є безкоштовним. До викладання запрошені досвідчені практики в сфері бізнесу:

• Руслан Бельтюков – досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств)
  • Олександр Білоус – бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.
  • Михайло Чорний – голова громадської організації “Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства”.

Слухачі після проходження кожного блоку програми отримають відповідний сертифікат.

Зареєструватися на курс: https://forms.gle/PRwunVZLEBbboZjS6

Аби дізнатися деталі, ви можете звернутися за телефоном:  098 74 69 497 (Олег) або надіслати запит на пошту sten.oleh@gmail.com

Програму реалізовує Громадська Школа бізнесу на замовлення проєкту IFC (група Світового банку) “Енергоефективність в житловому секторі України” за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.