Вебінар «Розвиток екологічного руху в громадах України»

Дата: 04.05.2020 14:53

Фото без описуІнститут «Республіка» запрошує долучитися до вебінару «Розвиток екологічного руху в громадах України».

Про напрямки розвитку екологічної діяльності, сортування, вивезення та переробки сміття та як зберегти природні багатства в ОТГ розповість Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренер, психолог. Також експертка розкаже про заходи по підвищенню екологічної свідомості населення ОТГ.

Під час вебінару будуть розглянуті такі питання:

1. Основні напрямки розвитку екологічної діяльності в рамках сучасних ОТГ;
  2. Сортування, вивезення та переробка твердих побутових відходів;
  3. Особливості використання засобів захисту рослин (пестицидів та агрохімікатів);
  4. Збереження природних багатств: водойм, лісових насаджень, рекреаційних зон;
  5. Міри та можливі заходи по підвищенню екологічної свідомості населення ОТГ.

ДАТА: 5 травня 2020 року

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ можна за посиланням –  https://cutt.ly/rydAxy7

ЧАС:  16:00 – 17:30

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінар спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (рух екологічного ведення господарства та охорони навколишнього середовища).

Запрошуємо долучитися до вебінару активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх, хто зацікавлені в отриманні знань для розвитку власної громади.

Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Контакти організаторів:

Душка Інна, організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Захід організований за підтримки Національного Демократичного Інституту.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.