Вінницька область, Хмільницький район

Капітальний ремонт харчоблоку в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка

Дата: 30.04.2020 12:52

Дотримуючись вимог карантину, продовжуємо заплановані будівельні та ремонтні роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Калинівської міської ОТГ, адже одним із наших пріоритетних завдань є створення в навчальних закладах комфортних і сучасних умов для навчання та перебування наймолодших мешканців громади.

У загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка триває капітальний ремонт харчоблоку. В обідній залі та в підсобних приміщеннях шкільної їдальні оновлено систему внутрішнього електропостачання, здійснено демонтаж старої підлоги, продовжується монтаж стелі. Попереду – роботи з оздоблення стін та підлоги, а також оновлення системи водопостачання і водовідведення.