Заборгованість за надані комунальні послуги

Дата: 30.04.2020 09:34

Фото без описуКомунальне підприємство «Житловик м. Калинівка на підставі рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради від 15.04.2020 року №144 змушене вживати радикальних заходів щодо мешканців, які мають заборгованість за надані підприємством комунальні послуги.

В зв’язку з цим КП «Житловик» м. Калинівка буде повторно надсилати всім боржникам претензії по заборгованості за комунальні послуги. У разі невиконання вказаних вимог в 14-денний строк від дня отримання претензії, відповідно до Закону підприємство змушене буде звернутись до суду для стягнення суми боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, що суттєво збільшить заборгованість. Дана відповідальність за порушення грошового зобов’язання передбачена ч.2 ст. 625 ЦК України. ( Наприклад : боржник N має заборгованість у розмірі 5000 грн + індекс інфляції за весь час прострочення  ( п днів / 365 * п% ) ~ 1000грн + 3% річних від простроченої суми(3%*п днів / 365)  ~ 545,65 грн ≈6545,65).

КП «Житловик» м. Калинівка з розумінням ставиться до ситуації, викликаної пандемією COVID-19. Тим мешканцям, які отримали претензії, але не в змозі погасити борг одним платежем, підприємство пропонує протягом 14-днів звернутися до КП «Житловик» м. Калинівка, вул. Промислова 10б для  реструктуризації боргу, що дасть можливість погасити борг шляхом внесення авансових платежів.

Нагадуємо, що сплатити за комунальні послуги можна в готівковій та безготівковій формі відповідно до власного особового рахунку.

Плата вноситься на розрахунковий рахунок  UA623026890000026002055320101 в ПАТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ 34272092 або у касу підприємства.

Телефони для довідок 4-00-33; 4-00-70; 2-10-88.