Вінницька область, Хмільницький район

Рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради про використання зображення герба Калинівки на нарукавному знаці військовою частиною 3028 НГУ

Дата: 29.04.2020 15:45

Розглянувши звернення командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Миколи Балана про надання дозволу військовій частині 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на використання зображення герба Калинівки на нарукавному знаці, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Калинівської міської ради, яке відбулось 28 квітня, прийнято рішення (№149) про надання дозволу військовій частині 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, яка дислокується на території нашого міста, та особовий склад якої виконує завдання з охорони громадського порядку, забезпечення публічної безпеки громадян, на використання зображення герба Калинівки на нарукавному знаці.

На фото: ескіз нарукавного знака військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.