Вінницька область, Калинівський район

32 вантажівки сміття з несанкціонованих сміттєзвалищ

Дата: 27.04.2020 16:59

Незважаючи на карантинні обмеження та перенесення поминальних днів, працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» приводять у належний санітарний стан території кладовищ Калинівської міської ОТГ. Минулого тижня комунальники ліквідовували численні несанкціоновані сміттєзвалища на центральному кладовищі та кладовищі Варшиці. Загалом зібрано та вивезено 32 вантажівки сміття, серед якого було гілля, хмиз, зіпсована городина, будівельне сміття (бетон, надгробки), вінки, штучні квіти, пляшки пластикові та багато іншого, що недобросовісні мешканці громади викидають або вивозять, перетворюючи прилеглі до місць поховань території у сміттєві полігони, хоча біля кожного кладовища встановлено контейнери для сміття.