Вінницька область, Калинівський район

Утеплення фасаду дошкільного навчального закладу ясел-садка №6 м.Калинівки

Дата: 24.04.2020 17:15

Продовжуємо реалізовувати плани з термомодернізації закладів освіти. Дуже важливо забезпечити комфортний для дітей мікроклімат у приміщеннях та підвищити енергоефективність будівель, адже будувалися вони за стандартами, далекими від сучасних. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №6 м.Калинівки – черговий заклад, який комплексно утеплюємо.

За кошти, виділені з бюджету Калинівської міської ОТГ, наприкінці минулого року було здійснено капітальний ремонт покрівлі будівлі, утеплено плити перекриття, наразі ж тривають заплановані роботи з утеплення фасаду закладу, проведення якого вимагає дотримання відповідних температурних режимів.

Застосування сучасних матеріалів і технологій сприятиме збільшенню енергоефективності будівлі ДНЗ №6 та створенню комфортних умов для вихованців закладу.

Сподіваємось, що оновлений та яскраво оздоблений фасад стане приємною несподіванкою для малюків, які після завершення карантину повернуться до свого садочка.