Підтримаймо разом постраждалих внаслідок пожеж мешканців Овруцького району Житомирської області!

Дата: 23.04.2020 11:45

Ви всі знаєте, яке лихо спіткало наших сусідів з Житомирської області: внаслідок масштабних лісових пожеж постраждали чотири села Овруцького району: Магдин, Острови, Личмани та Нижня Рудня. Майже сім десятків будинків місцевих жителів згоріли вщент або пошкоджені вогнем так, що жити там вже не можна. Людських втрат, дякувати Богу, немає. Всіх мешканців згорілих сіл переселено до сусідніх населених пунктів, проте вони прагнуть відбудувати свої будинки та повернутись до попереднього життя.

Коли у вересні 2017 року страшне лихо спіткало нас, і ми, рятуючись від вибухів, внаслідок пожежі на складах боєприпасів 48-го арсеналу, змушені були покидати наші домівки та шукати прихисток в сусідніх селах, містах, коли наші будинки були пошкоджені або зруйновані військовими снарядами, Житомирщина активно підтримувала Калинівську міську ОТГ та надавала благодійну допомогу.

Звертаюсь до всіх небайдужих громадян також підтримати постраждалих внаслідок пожеж мешканців Овруцького району Житомирської області.

На даний час місцеві жителі для відбудови своїх будинків та забезпечення життєдіяльності потребують будівельних матеріалів, інструментів, а саме: цвяхів, молотків, сокир, ланцюгів металевих, пилок, покрівельних матеріалів (метал), тачок, вил, палаток, великих каструль, похідних обігріваючих засобів, холодильників (б/у).

Контактна особа – Людмила Володимирівна Гуменюк.

Тел. моб.: 096 946 66 74, тел. роб.: 2-12-31.

Реквізити для перерахунку благодійних коштів наступні:

Житомирська обласна організація

Товариства Червоного Хреста України

р/рах. UA863808050000000026000682727

код ЄДРПОУ 02940173

АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ»